Velká změna [1.díl - Úvod]

14. dubna 2009 v 20:07 | Agnes |  Velká změna[Přetaženo z mého starého blogu]
,,Ruth, už máš všechny věci zbalené"křičela na mě máma z přízemý našeho malého domku, který stojí na kopci nedaleko Agneses.Agneses je malá vesnička kousek od Los Angeles, velkého města ve ,kterém bydlí celebrity jako je Ashley Tisdale. ,,Jasně mami za chvíli jsem dole"zavolala jsem.Zrovna jsem se chystala na farmu tetičky Hildy na , které budu strávit celé prázdniny.Moc se mi tam nechce ,ale na druhou stranu se tam těším.

Už jsem sestupovala ze schodů , když do mě najednou vrazil můj patnáctiletý brácha Nick a vyšštěkl na mě ,,Co se tu motáš?!".Radši jsem nic nenamítla a uhla , aby stoho zase nebyla hádka.
Táta už čekal v nastartovaném autě před domem.Nick a jsme se rozloučili z mamkou a spěchali za tátou.Jako vždy musel Nick sedět vepředu a já na zadním sedadle s naším vlčákem Ronym.
Cesta v takovém vedru byla přímo úmorná.Okénka jsme měli otevřená dokořán , aby jsme v autě měli čerství vzduch.Nick zapnul rádio a zrovna informovali,že mají přijít silné větry a deště.Ted' pořád svítilo sluníčko, ale jak jsme přijeli k letnímu táboru kde bude Nick trávit celý červenec tak se zatahlo.Nick se snáma pomalu ani nerozloučil a už pádil za svými kamarády kde byl středem pozornosti.
Já si konečně mohla přesednout na přední sedadlo vedle táty.Cesta ubývala docela rychle a mezitím pozorovala všechno co se venku hýbalo a taky ne.Ve výbězích se pásli kone, ovce a krávy na farmách bylo hodně živo.Když jsme jeli na dálnici nad Los Angeles já koukala na krásné a čisté město a co lidé dělají.Někteří nakupovali , jiní šli do fitka, do butiku, na procházku, třeba jeli na kole, na bruslích a nebo taky jeli v autě jako my.Za chvíli už jsme byli na rozcestí kde na nás čekal můj nejstarší bratranec Dominic ve svém autě.Dominic byl svalnatý, snědý, měl modré oči, tmavě hnědé vlassy, světle modré džíny a bílé přilńavé tričko.
,,Ahoj, Ruth, čau Marku"pozdravil nás.
,,Ahoj"řekli jsme dvojhlasně s tátou.
Já se s tátou rozloučila a naskočila spolu s mým bat'ohem k Dominikovi do auta a jeli jsme na tetičky farmu.Stačilo jenom jet chvíli rovně a pak zabočit do prava a jet za nosem.
Když jsme zastavili před..

Agnes
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama