Velká změna [3.díl]

20. dubna 2009 v 12:22 | Agnes |  Velká změna[Přetaženo z mého starého blogu]
Zachvíli Pauline přinesla obložené chleby s arašídovým máslem, marmelídou, džemem a různými uzeninami.Pauline znám už od narození a vaří výborně.Během svačiny se teta vyptávala na různé věci.,,Jak se má Helen?"zeptala se.,,Mamka se má báječně"a spoustu dalších věcí.
Stoupala jsem do schodů a přemýšlela co budu zítra dělat:možná bych mohla zajít za Sárou, projet se na Julianovi......Napadlo mě spousta dalších možností, ale ta s Julianem a Sárou mi přišla nejlepší.Pozvu Sáru a uděláme si krásný výlet ke skalám.

Ráno jsem zavolala Sáře a ta řekla, že tu bude cobydub.Přijela na svém kole, já na ní čekala na přední verandě cihlového domu.Pomalu by zakopla, aby u mě byla co nejdřív.Jak doběhla, tak mě hned objala.,,Já se tě nemohla dočkat"vykřikla jako by si myslela, že jsem hluchá.,,Já tebe taky ne "odpověděla jsem.
Ve stáji nám do nosu zavyla nádherná vůně koní a čerstvého sena.Obstrojila jsem Juliana a Sára Bellu, kterou si brala pokaždé, když u nás jezdila.
Měli jsme namířeno ke skalám, kde podle babičky Mary žili naši předci.Prý v hodně dávné době si uprostřed skal dělali ohniště a opíkali si maso ze zvířat, které ulovili.Z jeskyní si vyrobili domov, kde spali a jedli.Tyhle informace babička Mary získala od své babíčky a ta zase od své a tak to šlo dál.
Přicválali jsme ke skalám a já zase jako pokaždé nemohla dejchat krásou.Skáli byly tvořené do kameného trojuhelníka.Uprostřed bylo ohniště na zahřívání nebo na opíkání buřtů.V jedné skále byla ještě jezkyně, ale její prohlídnutí bylo hodně ryskantní.
Seskočili jsme z koní a uvázali je u břízy, kde se mohly v klidu napást.Se Sárou jsme si sedli u ohniště a hodně dlouho jsme si povídali.
Podívala jsem se na hodinky a trochu se zděsila, bylo půl jedné.To bude teta zase vyvádět.Teta nemá ráda, když někdo přijde pozdě na oběd.Zvedli jsme se a...............

Agnes
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama